Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

зарахування навчання до трудового стажу

03.02.2017
Чи зараховується до стажу період навчання з 1976 року по липень 1979 року в середньому професійному кооперативному училищі облспоживспілки з присвоєнням кваліфікації? В дипломі стоїть печатка кооперативного среднього профтехучилища та є напис в "шапці" диплому ЦЕНТРОСПІЛКА.
Дякую!

Прийняті відповіді

10.02.2017
Доброго дня.
Зараховується лише період з денною формою навчання і підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.
Не зараховується до трудового стажу: час навчання в заочних і вечірніх вищих і середніх спеціальних навчальних закладах; період перебування в академічній відпустці студентів вищих і середніх навчальних закладів; час навчання на річних підготовчих курсах при вищих навчальних закладах; період відпустки, яка надавалася після закінчення вищого і середнього спеціальних навчальних закладів
  • Evgenia
    більше місяця назад
    Дякую за відповідь! Навчання було за денною формою і є диплом, але працівники ПФ говорять, що за цим дипломом неможливо зарахувати оскільки до стажу зараховується навчання в закладах освіти, а в даному випадку це училище належить до облспоживспілки. Чи це правомірно?
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1288
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти