Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

підвищення пенсії

02.11.2016
23 квітня 2012 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 335 "Про збільшення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України " Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", якою передбачено механізм поетапного підвищення військових пенсій.
Постановою передбачено з 01 липня 2012 року підвищення основного розміру пенсій, призначених до зазначеної дати відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб ", у розмірі 11 % пенсій, обчислених відповідно до статей 13, 21 та 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб ", збільшивши його з 01 вересня 2012 року до 23% та 01 січня 2013 року до 35 %.
Умови, порядок та норми пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, визначає Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб "
Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".
Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб ", затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".
Востаннє такі правові підстави виникли ще 1 січня 2008 р. у зв'язку із запровадженням з цієї дати нових умов грошового забезпечення згідно з постановою уряду "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (від 7 листопада 2007 р. №1294). Встановлені цією постановою умови грошового забезпечення зазначеної категорії осіб залишаються незмінними й сьогодні.

З 03.02.2014 року мені нарахували пенсію по умовам грошового забезпечення від 1 січня 2008 р., які виникли у зв'язку із запровадженням з цієї дати нових умов грошового забезпечення згідно з постановою уряду "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (від 7 листопада 2007 р. №1294).

Але ПФ відмовляється враховувати мені підвищення 35% на підставі того, щоправо на пенсію я набув після набуття чинності постанови № 335, а вона, начебто встановлює надбавку лише звільненим до набуття нею чинності.

На мої доводи, що мені пенсія нарахована по умовам грошового забезпечення від 1 січня 2008 р., іншими словами, набагато раніше 01 липня 2012 року, коли вступила в дію постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року №355 «Про підвищення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», ПФ ЗАПЕРЕЧУЄ.

На мою думку, мені повинна бути врахована надбавка відповідно до постанови №355.

Прошу висловити Вашу позицію. ДЯКУЮ.

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1287
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти