Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Перерахунок пенсії

07.01.2017
Валерій
Доброго Вам дня та щирі вітання з нагоди Нового 2017 року!
З прийняттям Закону про Держбюджет України 2017 заробітна плата Народних депутатів та їх помічників знову підвищена, вже в другий раз.
Чи передбачує держава перерахунок пенсії непрацюючим пенсіонерам в цьому або іншому нормативному акті, а якщо ні, то чи не порушує вона мої конституційні права, проводячи таку дискримінацію... Чи старше покоління не брало ніякої участі в робудові держави...Це циві лізована, європейська норма відносин до своіх громадян...Тому мусимо не дивуватись відношенню до нас не тільки в Європі, а і у всьому світі. Світ шанує своїх батьків та дідів. які створили для теперішнього покоління матеріальну базу та зберігши за роки своєї роботи (в моєму випадку більше ріж 40років безперервної праці) цілісність та державність неньки-України, і з повагою до них ставиться, а не робить з них громадян другого чи іншого сортуу.
Пробачте. З повагою Валерій Ткаченко.

Прийняті відповіді

30.01.2017
Доброго дня.
Крім підвищення мінімальної пенсії цього року (зараз вона 1247 грн, а з 1 травня 2017-го – 1312 грн, з 1 грудня - 1373 грн), влада обіцяє осучаснити пенсії для 5 млн українців. Осучаснення пенсії – це її перерахунок з урахуванням середньої зарплати за останні три роки. Будемо сподіватись на те, що влада все ж таки виконає свою обіцянку.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1288
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти