Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

перерахунок пенсії

06.07.2016
Доброго дня! З жовтня 2006 року отримую пенсію помічника народного депутата України.
Розпорядженням Голови Верховної Ради № 201-К від 14.04.2016 року заробітна плата діючим депутатам підвищена втричі, а їх помічникам - вдвічі. Відповідні зміни затверджені Законом про Бюджет України.
Яким чином повинна бути перерахована мені пенсія, адже зміни почали діяти з 15 квітня цього року

Прийняті відповіді

06.07.2016
Доброго дня.
Відповідно до статті 37-1 Закону України «Про державну службу» у редакції, що діє з 01.01.2015, умови та порядок перерахунку призначених пенсій державним службовцям визначає Кабінет Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 № 865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії», а саме: виключено пункт 4 зазначеної постанови щодо перерахунку пенсії пенсіонерам, яким пенсію призначено відповідно до Закону України «Про державну службу», у разі підвищення заробітної плати працюючим державним службовцям.
Крім того, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213 з 1 червня 2015 року скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.
Отже, на сьогодні перерахунки пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу», не проводять.
 • Валерій
  більше місяця назад
  Доброго Вам дня та щирі вітання з нагоди Нового 2017 року!
  З прийняттям Закону про Держбюджет України 2017 заробітна плата Народних депутатів та їх помічників знову підвищена.
  Чи передбачує держава перерахунок пенсії непрацюючим пенсіонерам в цьому або іншому нормативному акті, а якщо ні, то чи не порушує вона мої конституційні права, проводячи таку дискримінацію... Чи старше покоління не брало ніякої участі в робудові держави...Це циві лізована, європейська норма відносин до своіх громадян...Тому мусимо не дивуватись відношенню до нас не тільки в Європіа і у всьому світі. Світ шанує своїх батьків та дідів і з повагою до них ставиться, а не робить зних громадян другого чи іншого сортуу.
  Пробачте.
  З повагою Валерій Ткаченко.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1287
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти