Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсія держслужбовця

21.01.2017
Доброго дня! Я, чоловік, 14.09.1962 р.н., проживаю у зоні посиленого радіоекологічного контролю з 26.04.1986 р. по даний час. Станом на 21.01.2017 р. ось уже 2 місяці я ніде не працюю. Маю загальний трудовий стаж 38 років 3 місяців; страховий стаж - 26 років 5 місяців. З 19.04.2002 р. по 04.11.2015 р. працював в органах місцевого самоврядування на виборній посаді (13,5 років). По розрахунках Вашого порталу право на пенсію наступить 15.09.2017 р. Чи маю я право на нарахування мені пенсії держслужбовця при виході не пенсію 15.09.2017 р.?

Прийняті відповіді

30.01.2017
Доброго дня.
На сьогоднішній день Закон "Про державну службу" не містить норм щодо його поширення на інші категорії осіб, крім тих, які є безпосередньо державними службовцями. Тобто посадовим особам місцевого самоврядування пенсію як державним службовцям не назначатимуть.
  • Валерій
    більше місяця назад
    Чи змінилась ситуація відносно нарахування пенсії держслужбовця по моєму запитанню від 21.01.2017 р. в світлі прийняття Закону України №2489 «Про службу в органах місцевого самоврядування»? Дякую!
  • Pensia.ua
    більше місяця назад
    За Законом 2489 пенсійне забезпечення службовців місцевого самоврядування здійснюватиметься відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV.
    Але, згідно ПРИКІНЦЕВИХ ТА ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕНЬ закону 2489: Пенсія працівникам, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад в органах місцевого самоврядування, визначених
    статтею 14 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 33, ст. 175) та актами Кабінету Міністрів України, призначається відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490) у порядку, передбаченому для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1287
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти