Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Наукова пенсыя

23.01.2017
Доброго дня!
Я працював на науковій посаді до 2008 року, вийшов на наукову пенсію, отримавши, згідно законодавства, вихідну допомогу в розмірі 6 окладів. У 2014 році був знову прийнятий на роботу у штат теж на наукову посаду. Зараз мою посаду скорочують. Чи можу я знову розраховувати на вихідну допомогу в розмірі 6 окладів?

Прийняті відповіді

23.01.2017
Доброго дня.
У разі набрання чинності з 01.01.2016 р. Трудового кодексу, звільнення працівника у зв’язку із скороченням зобов’яжуть роботодавців виплачувати вихідну допомогу в наступних розмірах (ст. 252 ТКУ):
«У разі розірвання трудового договору у зв’язку із скороченням (стаття 87 цього Кодексу) роботодавець зобов’язаний виплатити вихідну допомогу працівнику, який має безперервний стаж роботи в даного роботодавця:
до п’яти років - у розмірі середньомісячної заробітної плати;
до десяти років - у розмірі двомісячної середньої заробітної плати;
більше десяти років - у розмірі тримісячної середньої заробітної плати.»
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1287
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти