Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Партнери

grom rada

Громадська рада при Пенсійному фонді України

 

Громадська рада при Пенсійному фонді України є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, ведення обліку надходжень від єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, здійснення громадського контролю за діяльністю Пенсійного фонду України, налагодження ефективної взаємодії Пенсійного фонду з громадськістю.

У своїй діяльності Громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також Положенням про Громадську раду при Пенсійному фонді України

vistnikPFU

Інформаційно-аналітичний щомісячник

 

Спеціалізоване виробничо-практичне видання інформаційно-аналітичного характеру, спрямоване на висвітлення концептуальних напрямів розвитку пенсійної системи, розробку та впровадження передових новацій у пенсійній сфері, розміщення аналітичних матеріалів та офіційної статистичної інформації, роз'ясненьі коментарів фахівців по різних напрямах роботиПенсійного фонду України, різнобічних поглядів науковців, дослідження передового світового досвіду функціонування пенсійних систем

penskurier

Тижневик Пенсійного фонду України

 

Газета "Пенсійний кур'єр" виходить раз на тиждень та висвітлює: всі питання, що стосуються політики держави у сфері пенсійного та соціального забезпечення населення, перебіг пенсійної реформи та діяльність Пенсійного фонду в цілому. Газета "Пенсійний кур'єр" - це також гарячі репортажі, розповіді про цікаві долі , статті про різні аспекти життя людини, медичні сторінки, матеріали про права споживачів, юридичні консультації, а також гороскоп і цікаві кросворди.

ukr_federacia_ubezpech

Асоціація «Українська Федерація Убезпечення» (УФУ)

 

Асоціація створена з метою сприяння розвитку прозорого класичного убезпечення (страхування) в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг убезпечення (страхування), що надаються Учасниками Асоціації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків убезпечення (страхування), захисту інтересів Учасників Асоціації.

УФУ об’єднує провідні страхові компанії, які працюють в класичному сегменті страхового ринку України. УФУ докладає багато зусиль задля розбудови класичного, прозорого, сильного страхового ринку, вироблення правил поведінки учасників страхового ринку та стандартів надання страхових послуг, розроблення проектів нормативно-правових актів, сприяння їх прийняттю та впровадженню.

logo ua 02

Національна Асоціація НПФ України та Адміністраторів НПФ

 

Національна Асоціація Недержавних Пенсійних Фондів України та Адміністраторів Недержавних Пенсійних Фондів (НАПФА) є незалежною неприбутковою організацією. У процесі діяльності Національна Асоціація НПФ України та Адміністраторів НПФ об'єднує на добровільних засадах юридичні особи, які працюють у сфері недержавного пенсійного забезпечення (НПЗ). Свою роботу на ринку НПЗ Національна Асоціація здійснює на принципах добровільності, рівноправності членів, гласності та відкритості для всіх зацікавлених сторін.

Основними напрямками роботи є: активна співпраця з органами законодавчої та виконавчої влади з метою опрацювання змін та доповнень до законодавства України про недержавне пенсійне забезпечення, податкового законодавства та нормативно-правових актів регуляторів, розвиток міжнародних контактів, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення України, розробка єдиних норм, стандартів етики поведінки на ринку та створення технічних та програмних центрів, які сприятимуть спрощенню роботи адміністраторів НПФ.

 
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)