Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

На Луганщині не планують поновлювати виплату пенсій та соцдопомоги - ОДА

  • 23 лютого 2015 23:56
  • 13464
  • Версія для друку
  •  
На Луганщині не планують поновлювати виплату пенсій та соцдопомоги - ОДА

На Луганщині не планують поновлювати виплату пенсій та соціальної допомоги населенню на непідконтрольній українській владі території. Про це УНН повідомив директор Департаменту масових комунікацій Луганської ОДА Ярослав Галас.

Я.Галас нагадав, що виплата пенсій і соціальної допомоги були зупинені ще місяць тому.

«На окупованих територіях зупинені виплати пенсій та соціальної допомоги. Десь місяць тому. І поновлення не планується», - сказав прес-секретар Луганської ОДА.

Він також зазначив, що для отримання пенсій, громадянам із зони АТО потрібно переїжджати на підконтрольні Україні території для постійного проживання.

«Люди не зовсім позбавлені пенсійного забезпечення. Вони можуть приїхати сюди (на підконтрольні Україні території, - ред.) зареєструватися тут, і отримувати пенсії. Але не так, щоб приїхати, отримати і поїхати назад, а постійно проживати. Купа людей так переїжджають. Це вимушені переселенці», - пояснив Я.Галас.

Нагадаємо, 11 лютого поточного року Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Кабінету міністрів України щодо призупинення виплат пенсій та соціальної допомоги особам, які проживають в зоні АТО. Згідно з рішенням суду, всі виплати з листопада 2013 року мають бути компенсовані людям, а вся заборгованість повинна бути виплачена.

Разом з тим, за словами Міністра соціальної політики Павла Розенко, пенсії та соціальні виплати жителям зони АТО досі не виплачуються, і будуть відновлені лише тоді, коли на цих територіях буде відновлено дію українських законів.

"Щойно там буде відновлено дію українських законів, щойно там відновиться діяльність банківської системи, платіжної системи, ми готові повністю відновити всі виплати, як це було у Краматорську, Слов’янську, Маріуполі", – наголосив Павло Розенко.

Джерело: УНН
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)