Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Нововведення в пенсійній сфері висвітлено під час семінару

  • 30 січня 2015 11:02
  • 12723
  • Версія для друку
  •  
Нововведення в пенсійній сфері висвітлено під час семінару

Головним управлінням Пенсійного фонду України в області спільно з Державною податкової інспекцією у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області проведено розширений семінар з представниками підприємств та фізичними особами – підприємцями міста.

Семінар розпочався з висвітлення змін у податковому та пенсійному законодавстві, які набрали чинності у поточному році, зокрема нові можливості для роботодавців в застосуванні коефіцієнту нарахування єдиного соціального внеску на пільгових умовах та посилення відповідальності за порушення прав найманих працівників.

Представники головного управління Фонду в області зупинилися на чинниках, від яких залежить майбутня пенсія, необхідності легалізації оплати праці, умов укладання договорів добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, можливості здійснення доплати до мінімального страхового внеску для зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу.


Присутнім роз'яснено новації в порядку обчислення спеціальних пенсій, нові розміри пенсії в разі втрати годувальника для членів сімей військовослужбовців відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», можливості переходу з виду на вид у разі доцільності, оподаткування великих розмірів пенсій.

Також учасникам семінару повідомлено про зміни в порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти та при здійсненні казенними підприємствами пробірного контролю клеймування державним пробірним клеймом ювелірних і побутових виробів з дорогоцінних металів.


Фахівці головного управління Пенсійного фонду України в області відповіли на запитання присутніх та повідомили, що актуальну інформацію громадяни завжди можуть отримати на офіційному веб-сайті головного управління Пенсійного фонду в області, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, або безпосередньо від працівників районних та міських управлінь Фонду, які завжди відкриті для спілкування для тих, хто цього потребує.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)