Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

В Україні діють 300 "Університетів третього віку", - Мінсоцполітики

  • 27 січня 2015 12:31
  • 6239
  • Версія для друку
  •  
В Україні діють 300 "Університетів третього віку", - Мінсоцполітики

На сьогодні в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) України працюють понад 300 „Університетів третього віку" (як соціально-педагогічна послуга), в яких вже пройшли навчання більше 25 тисяч літніх слухачів.

Про це повідомила начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики Оксана Суліма під час робочої зустрічі з представниками неурядової організації DVV International в Україні, зокрема, з регіональним директором в Україні, Білорусі, Молдові Анітою Якобсоне.

Як відомо, DVV International - це інститут з міжнародного співробітництва німецької Асоціації народних університетів, одним із завдань якої є розвиток освіти дорослих шляхом створення умов для спілкування між організаціями та іншими зацікавленими сторонами у сфері освіти дорослих відповідно до європейської стратегії навчання протягом життя. Від імені Міністерства Оксана Суліма подякувала DVV International за плідну співпрацю з терцентрами у розвитку освіти літніх людей й висловила сподівання, що й надалі взаємодія у цій сфері буде такою ж ефективною.

Зі свого боку, Аніта Якобсоне поінформувала українських колег про результати спільної роботи - видання методичного посібника для освітньої роботи з людьми літного віку „Старіти? Немає часу!". Вона пообіцяла, що частину тиражу видання буде поширено саме серед співробітників терцентрів, у складі яких діють Університети третього віку.

Сторони також обговорили можливість публічної презентації цього посібника та проведення спільних тренінгів з метою підвищення кваліфікації соціальних працівників за цим напрямом.

За матеріалами: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)