Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Як працює Портал?

Портал «Ваш пенсійний консультант» орієнтований на ефективне та максимально просте вирішення проблем, які виникають у людей щодо їх пенсійного забезпечення. В залежності від категорії питання існують різні можливості використання Порталу.

 Перевірка правильності розміру пенсії (точні розрахунки)

Якщо Ви вважаєте, що призначення Вам пенсії відбулось з порушеннями чи помилками, або просто хочете перевірити її правильність – скористуйтесь Пенсійним калькулятором в режимі точного розрахунку (версія «FULL»). Головним результатом роботи в такому випадку буде докладний протокол розрахунку пенсії, який дає можливість проаналізувати ситуацію та прийняти рішення про необхідність звернення до Пенсійного фонду. Також Ви можете отримати професійну консультацію фахівця, задати запитання на форум, самостійно знайти відповіді у Базі знань пенсійного законодавства. Тобто за допомогою Порталу «Ваш пенсійний консультант» вивчити питання з різних сторін і максимально комплексно.

Важливим фактором збільшення точності розрахунку пенсії за допомогою Пенсійного калькулятора є наявність всієї необхідної первинної інформації. Тому перед початком його використання рекомендуємо ознайомитись з відповідною інструкцією та завести Електронну пенсійну справу.

Нормативно-правова база з пенсійних питань дуже складна, на розмір пенсії впливає безліч чинників. Ми створили Пенсійний калькулятор максимально зручним і зрозумілим для Вас. Тим не менше, використовуючи його необхідно запастись терпінням та уважністю.

 

Прогнозування розміру пенсії

Використовуйте функції прогнозування розміру пенсії у складі спрощеної версії Пенсійного калькулятора:

  • Якщо Ви – працюючий пенсіонер і хочете оцінити, чи є сенс працювати далі? Можливо, майбутня прибавка до пенсії не буде для Вас настільки суттєва, щоб проміняти на неї піклування про онуків, відпочинок або лікування.
  • Якщо Ви – кандидат в пенсіонери та готуєтесь до виходу на пенсію. Наш Портал не тільки надасть можливість оцінити розмір майбутньої пенсії, але й проконсультує по питанням збору необхідних документів, нюансам саме Ваших пенсійних прав, надасть поради з законної максимізації розміру пенсії.
  • Якщо Ви турбуєтесь про своє майбутнє. Оцінка можливого рівня майбутньої пенсії може стати каталізатором важливих рішень у Вашому житті.

 

Моделювання

Даний режим доступний у спрощеній версії Пенсійного калькулятора і буде корисний всім, кому до пенсії ще далеко, але хоче оцінити свої пенсійні перспективи. Особливо рекомендуємо скористатись цим режимом, а також пов'язаними з ним розділами Бази знань та консультаціями експертів тим, хто працює неофіційно або не працює взагалі – так Ви зможете оцінити, які кроки необхідно почати робити сьогодні, щоб мати право на певний рівень пенсійного забезпечення у майбутньому.

 

Консультація експертів

Задайте своє запитання і Вам відповість досвідчений фахівець з теорії та практики пенсійного забезпечення. Найбільш ефективно консультація пройде у випадку, якщо спочатку Ви підготуєте всі необхідні документи, скористуєтесь Пенсійним калькулятором, хоча б у мінімальному обсязі звернетесь до Бази знань. В такому випадку набагато більше ймовірність, що Ви правильно задасте запитання, не пропустите важливих деталей.

 

База знань

Містить написану «людською мовою» Пенсійну енциклопедію – великий структурований набір важливої інформації з пенсійних питань, нормативно-законодавчу базу зі зручними можливостями пошуку, відповіді на найпоширеніші запитання, збірник бланків та форм.

Даний розділ, особливо «Пенсійна енциклопедія», буде корисний тим, хто звик самостійно шукати відповіді на запитання.

 

Газета

Містить новини, статті та блоги, авторами яких є досвідчені експерти з питань соціального захисту. Користуйтесь цим розділом, якщо хочете бути в курсі всіх новин та проблематики соціальної сфери.

 

Спілкування

В цьому розділі Ви можете задавати свої запитання спільноті, а також надавати свої поради тим, хто їх потребує.

 

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики