Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Журналістам - про достроковий вихід жінок на пенсію за віком

  • 19 січня 2015 12:39
  • 54857
  • Версія для друку
  •  
Журналістам - про достроковий вихід жінок на пенсію за віком

Верховна Рада продовжила до 2022 року право жінок, які досягли 55 років, на достроковий вихід на пенсію, інформував на брифінгу для журналістів регіональних засобів масової інформації начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.

До 1 січня 2022 року жінки, яким виповнилося 55 років, мають право звертатися за призначенням пенсії за наявності 30 років страхового стажу і за умови звільнення з роботи. У такому разі розмір їхньої пенсії зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний або неповний місяць дострокового виходу на пенсію, наголосив очільник пенсійного відомства і повідомив, що за 2014 рік аналогічним правом виходу на пенсію в області скористались лише 1096 осіб.

Доцільно також нагадати, що пенсія жінок, які виходять на пенсію за віком при досягненні визначеного законодавством пенсійного віку, збільшується на 2,5% за кожні 6 місяців більш пізнього виходу. Законом також продовжено до 1 січня 2022 року можливість надання довідки для призначення пенсії про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)