Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

У Знам'янці проведено пенсійний флеш-моб

  • 14 січня 2015 18:01
  • 1378
  • Версія для друку
  •  
У Знам'янці проведено пенсійний флеш-моб

14 січня, в рамках проведення Дня Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, з метою привернення уваги громадян до проблем неофіційного працевлаштування, виплати заробітної плати «в конвертах» управлінням Фонду в м. Знам'янці та Знам'янському районі організовано флеш-моб «Ми – за легальну зайнятість!».

Учасниками флеш-мобу стали представники головного управління Пенсійного фонду в області, управління Фонду в місті та районі, міськрайонного центру зайнятості.

Фахівці відвідали най багатолюдніше у Знам'янці місце - ринок комунального підприємства «Ринокторгсервіс». Команда пенсійників у спеціальних накидках з надписом «Ми – за легальну зайнятість!» закликала роботодавців оформити належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками, а працюючих проінформувала про ризики отримання заробітної плати «у конвертах» та переваги офіційного працевлаштування.

Пенсійники розповсюдили понад 500 інформаційних листівок і буклетів на тему легального працевлаштування, в яких наголошено на посиленні відповідальності роботодавців за порушення у сфері трудових відносин згідно із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набрав чинності 1 січня 2015 року.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)