Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

На порядку денному - своєчасне фінансування січневих пенсій

  • 30 грудня 2014 10:50
  • 9603
  • Версія для друку
  •  
На порядку денному - своєчасне фінансування січневих пенсій

Питання своєчасного фінансування та виплати пенсій обговорювали в головному управлінні Пенсійного фонду в Черкаській області з представниками "Укрпошти" та банківських установ, що обслуговують на Черкащині найбільшу кількість пенсіонерів.

Керівник Пенсійного фонду в області Світлана Зінник повідомила, що органи Фонду здійснять авансове фінансування січневих пенсій. Також звернула увагу представників банків на необхідність своєчасного зарахування коштів на особові рахунки пенсіонерів та постійної наявності готівки у банкоматах.

– Сьогодні ми можемо з впевненістю говорити про позитивні тенденції стосовно залучення пенсіонерів до виплати пенсій через поточні рахунки в установах банків, - наголосила очильниця органів Фонду в області. – Майже 57 відсотків пенсіонерів Черкащини отримують пенсії через банківські установи. Протягом січня - листопада цього року через банки виплачено майже 3,9 млрд. грн.

Але пенсіонери, котрі мешкають у сільській місцевості, переважно роблять вибір саме на користь поштових відділень, бо далеко не в кожному селі є банкомати, і це створює певні незручності для людей поважного віку. Тому підприємства "Укрпошти" залишаються стратегічним партнером Пенсійного фонду, і співпраця з поштою є одним із важливих напрямків роботи пенсійників.

На нараді представники банківських установ виступили з ініціативою встановити банкомати в приміщеннях поштових відділень на селі, аби забезпечити доступ сільських мешканців до банківських послуг.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)