Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Семінар-нарада про пенсійне забезпечення чорнобильців в Одесі

  • 15 грудня 2014 10:07
  • 22220
  • Версія для друку
  •  
Семінар-нарада про пенсійне забезпечення чорнобильців в Одесі

Семінар-нараду спільно з обласною громадською організацією "Союз Чорнобиль України" проведено у головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області.

У зв'язку із неодноразовими зверненнями учасників ліквідації аварії на ЧАЕС було обговорено питання щодо стану реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 440 "Про затвердження Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою".

На нараду було запрошено голову обласної громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" А. Болдескул, заступника голови С. Тарабанчука, а також голів районних організацій учасників та самих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Заступник начальника головного управління Тетяна Яворська надала детальні роз'яснення про стан пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які проживають на Одещині. На 1 грудня ц.р. на обліку перебувало 3960 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них мають статус учасників ліквідації аварії у 1986-1990 роках – 1077 осіб. Ліквідаторів аварії на ЧАЕС 1 категорії, станом на 1 грудня, перебуває на обліку 713 осіб, середній розмір їхніх пенсії становить 4002,82 грн. За участі спеціалістів Пенсійного фонду України Комісіями по підтвердженню заробітної плати в зоні відчуження видано сім довідок, по яким проведено перерахунок пенсій. Розмір пенсії інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС після перерахунку зріс у середньому на 1205 гривень.

Заступник начальника юридичного управління — начальник відділу звітності та аналітиної роботи головного управління О. Селецький детально висвітлив основні положення Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", постанов Кабінету Міністрів України щодо визначення порядку та розмірів пенсійних виплат інвалідів-ліквідаторів.

Ліквідатори та представники обласної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» отримали на семінарі повні та обгрунтовані відповіді на всі поставлені питання.

 За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)