Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Легалізація заробітної плати - питання актуальне

  • 08 грудня 2014 09:40
  • 3548
  • Версія для друку
  •  
Легалізація заробітної плати - питання актуальне

У складі районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення фахівці райуправління Фонду провели черговий рейд у місті Бериславі.

Аби з'ясувати, як дотримуються роботодавці гарантій оплати праці, норм трудового законодавства, робоча група провела обстеження п'яти торгових об'єктів, серед яких магазини та аптеки. Під час обстеження виявлено двох працівників без належного оформлення трудових відносин.

Загалом із початку року в районі проведено 20 рейдів, обстежено 120 суб'єктів господарювання та виявлено 243 неоформлених найманих працівників, легалізовано 181 особу.

Під час рейду фахівці Фонду, керуючись нормами пенсійного законодавства, надали детальні роз'яснення щодо залежності страхового стажу від повноти та своєчасності сплати страхових внесків. Наймаючись на роботу, наголошували вони, громадянам слід пам'ятати: заробітна плата, яка виплачується у «конвертах», – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки для самого працівника. Це – ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою.

 За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)