Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Виплата пенсій здійснюється своєчасно, коли добре налагоджено процес

  • 28 листопада 2014 09:18
  • 20775
  • Версія для друку
  •  
Виплата пенсій здійснюється своєчасно, коли добре налагоджено процес

Від рівня організації підготовки документів, призначення пенсій, процесу виплати залежить думка громадян про роботу Пенсійного фонду, наголосив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Анатолій Назаров на семінарі із заступниками начальників територіальних управлінь 27 листопада ц.р.

Особливу увагу на засіданні було приділено обслуговуванню громадян, які приїжджають в область з тимчасово окупованих територій Криму, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей та звертаються до управлінь Пенсійного фонду із проханням допомогти в отриманні пенсії. Як відомо такі пенсіонери мають особисто звернутися до найближчого управління Фонду із заявою про запит пенсійної справи і подати довідку про взяття на облік як тимчасово переміщеної особи.

Учасники семінару розглянули актуальні питання застосування окремих нормативних актів у пенсійному забезпеченні громадян.

Заступник начальника головного управління в області Фонду Роман Берчак зобов'язав керівників територіальних управлінь під час зустрічей з представниками кадрових служб і бухгалтерами підприємств та організацій області акцентувати увагу на правильності підготовки документів, необхідних для призначення пенсій, та звітів про ЄСВ. Адже навіть незначна неточність, допущена при заповненні звітності стосовно застрахованої особи, може ускладнити роботу пенсійників і затримати процес призначення пенсії.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)