Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Студентській молоді - про важливість легальних трудових доходів

  • 21 листопада 2014 17:13
  • 11061
  • Версія для друку
  •  
Студентській молоді - про важливість легальних трудових доходів

«Легальна зарплата – основа європейського рівня соціального захисту населення» - такою була тема розмови під час «круглого столу», що відбувся в Чернівецькому торговельно-економічного інституту КНТЕУ за участю викладачів кафедри фінансів.

Про те, наскільки від легальних трудових доходів залежить страховий стаж, а отже, і розмір майбутньої пенсії, учасникам зібрання розповіла начальник управління надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Лілія Лелюх.

Фахівець пенсійної служби зосередила увагу на негативних соціальних наслідках, які очікують людей у разі згоди на неофіційні трудові відносини та на отримання заробітної плати в «конвертах». Молодому поколінню також рекомендовано врахувати, що період навчання, починаючи з 2004 року, може бути зарахований до загального стажу лише за умови добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Учасники «круглого столу» обмінялися думками, а від представника Пенсійного фонду отримали багато корисної інформації у відповідь на свої запитання. Для розширення знань з пенсійної тематики студентам було рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України та консультуватись із фахівцями органів Фонду в області з допомогою програми Skype.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)