Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Столичні пенсійники готуються до всеукраїнського тижня права

  • 13 листопада 2014 17:01
  • 1973
  • Версія для друку
  •  
Столичні пенсійники готуються до всеукраїнського тижня права

У Києві планують провести серію заходів до Всеукраїнського тижня права. Фахівці управлінь Пенсійного фонду столиці постійно проводять заходи серед громадськості щодо роз'яснення чинного законодавства, у ході яких особлива увага приділяються питанням захисту прав людини.

Юридичні управління органів Пенсійного фонду України столиці спрямовують свою роботу на вдосконалення правової роботи, забезпечення стягнення заборгованості в судовому порядку та безумовного виконання норм пенсійного законодавства, а також сприяють наповненню бюджету Пенсійного Фонду через претензійно-позовну роботу.

На 01.10.2014 з початку звітного року в інтересах органів ПФУ до судових інстанцій подано 1073 позовних заяви на суму 75,52 млн.грн., з них задоволено 775 і набрало законної сили 646 позовів.

Через мережу громадських приймалень фахівці юридичних управлінь надають безоплатну первинну правову допомогу населенню з питань реалізації і захисту прав людини. У головному управлінні Пенсійного фонду України в м. Києві переконані: це неабияк сприяє формуванню правосвідомості громадян.

 За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)