Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

З початку року столичні пенсійники провели 278 зустрічей у трудових колективах, серед пенсіонерів та безробітних

  • 11 листопада 2014 16:55
  • 797
  • Версія для друку
  •  
З початку року столичні пенсійники провели 278 зустрічей у трудових колективах, серед пенсіонерів та безробітних

За 10 місяців 2014 року управліннями Пенсійного фонду України в районах м. Києва разом із головним управлінням проведено 278 зустрічей, які відвідало близько 5 тис. осіб.

Тематика цих зустрічей - роз'яснення пенсійного законодавства. Та чимало уваги приділяється й висвітленню діяльності органів Фонду по забезпеченню наповнення бюджету коштами для виплати пенсій, посиленню платіжної дисципліни платників внесків, залежності майбутньої пенсії від повноти і своєчасності розрахунків з Пенсійним фондом.

12% цих зустрічей – результат нещодавно налагодженої співпраці із центрами зайнятості. Тепер пенсійними – часті гості у районних центрах зайнятості. категорією безробітних громадян. Найбільшу кількість семінарів за участю цієї категорії осіб – 28 – провели фахівці управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м.Києва.

У районних управліннях Пенсійного фонду столиці працюють 18 «гарячих ліній», на які станом на 1 листопада ц.р. звернулося 16 168 осіб, переважно з питань пенсійного забезпечення та змін до пенсійного законодавства.

 За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)