Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсії 461 тис. мешканців Полтавщини виплачують своєчасно

  • 03 листопада 2014 11:05
  • 4827
  • Версія для друку
  •  
Пенсії 461 тис. мешканців Полтавщини виплачують своєчасно

Порядок денний засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, яке відбулося 31 жовтня, був досить насиченим. Крім питання про підсумки роботи за 9 місяців ц.р., обговорювалися результати діяльності відділу внутрішнього аудиту та стан організації правової роботи, а також особливості роботи зі зверненнями громадян та інформаційно-роз'яснювальної роботи в органах Пенсійного фонду області.

Заступники начальника головного управління та керівники причетних підрозділів проаналізували ефективність роботи пенсійної галузі в області за різними напрямками. Зазначалося, що в умовах нестабільної економічної ситуації упродовж нинішнього року на Полтавщині жодного разу не допущено порушення графіка виплати пенсій. Завдяки підтримці державного бюджету у законодавчо встановлені терміни забезпечено стале і своєчасне фінансування виплат 461,5 тис. громадян.

У свою чергу, працівники органів Фонду доклали чимало зусиль, аби забезпечити фінансове підґрунтя для виплати пенсій. План власних надходжень за звітний період виконано на 103,4%, понад план надійшло 3,7 млн. грн.

Підбиваючи підсумки обговорення, до якого долучилися керівники управлінь Фонду з Великобагачанського, Решетилівського та Кременчуцького районів, начальник головного управління Валерій Руденко сконцентрував увагу присутніх на основних завданнях та пріоритетах подальшої роботи. Зважаючи на тенденції економічного розвитку регіону, серед яких скорочення фонду оплати праці, кількості працюючих і реальної заробітної плати найманих працівників, він зажадав від присутніх дотримання суворого режиму економії коштів, а також більш активної роботи з боржниками до пенсійного бюджету.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)