Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Середній розмір пенсій на Дніпропетровщині зріс до 1670 грн.

  • 20 жовтня 2014 15:36
  • 11593
  • Версія для друку
  •  
Середній розмір пенсій на Дніпропетровщині зріс до 1670 грн.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, пенсіонери Дніпропетровщини протягом дев'яти місяців відчували стабільність в отриманні пенсій. Фонд області і надалі посідає лідируючі позиції з наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

Про це йшлося на засіданні колегії під головуванням начальника головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрія Козака за підсумками роботи за 9 місяців 2014 року.

Забезпеченість власними коштами на виплату трудових пенсій за січень – вересень ц.р. становить 101,8 %.

Загалом середній розмір пенсії по області – 1 670,65 грн.

Чисельність одержувачів в установах банків за станом на 1 жовтня становить 720,2 тис осіб, або 71,6% (по Україні – 49%), що забезпечує істотну економію бюджетних видатків.

Затверджений план з надходження власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд, за 9 місяців виконано на 109,8%. До бюджету Фонду надійшло 893,6 млн. грн.

На особливому контролі знаходиться питання виплати пенсій особам, що прибули на тимчасове проживання з Автономної Республіки Крим і м. Севастополь та з Донецької і Луганської областей. Підвідомчими управліннями Фонду забезпечено невідкладний прийом таких громадян та індивідуальний підхід при вирішенні питання виплати пенсії. Стосовно всіх пенсіонерів направлені запити щодо пенсійних справ. Прийняття на облік здійснюється в терміновому порядку за матеріалами електронної пенсійної справи за фактичним місцем проживання, зазначеному у заяві пенсіонера.

За станом на 15 жовтня ц.р. кількість осіб, що прибули із зони АТО, становила понад 19 тис., а саме:

  • з Донецької області – 15 тис. осіб;
  • з Луганської області – понад 4 тис. осіб.

На засіданні висвітлені не тільки досягнення, але й обговорені недоліки в роботі, а також поставлені пріоритетні завдання до кінця 2014 року: збереження надходжень до бюджету Пенсійного фонду на рівні минулого року та раціональне використання бюджетних коштів.

Органи Пенсійного фонду на Дніпропетровщині висловлюють подяку всім керівникам підприємств і приватним підприємцям, які вчасно й у повному обсязі перераховують внески, бо це сприяє стабільності пенсійного забезпечення нинішніх пенсіонерів та впевненості у майбутньому працюючих, та закликають інших відповідально ставитися до виконання своїх зобов'язань

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)