Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

З початку року 260 платників Львівської області повністю погасили борги зі страхових внесків

  • 17 жовтня 2014 13:31
  • 1431
  • Версія для друку
  •  
З початку року 260 платників Львівської області повністю погасили борги зі страхових внесків

У головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбулася нарада за участю директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Владислава Машкіна, на якій розглянуто підсумки роботи управлінь Фонду за 9 місяців 2014 року.

За 9 місяців в області до бюджету Пенсійного фонду надійшло власних коштів в сумі 5,6 млрд. грн., що на 0,4 млрд. більше, ніж за відповідний період минулого року. Планові показники виконано на 103,8%.

На 1 жовтня ц.р. середній розмір пенсії зріс до 1440,80 грн. (з урахуванням пенсіонерів силових відомств).
Робота управлінь Фонду була спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій і грошової допомоги, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами Державної фіскальної служби України по забезпеченню надходження коштів від сплати єдиного внеску та з органами Державної виконавчої служби по стягненню боргів на користь органів Пенсійного фонду.

У результаті спільних дій органів ПФУ та ДВС з початку року в рахунок погашення заборгованості зі сплати коштів до Пенсійного фонду надійшло 18,5 млн. грн., що дало можливість зменшити заборгованість зі сплати страхових внесків на 10,5%. За 9 місяців ц.р. повністю погасили заборгованість по страхових внесках 260 платників.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)