Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

З початку року пільговий стаж підтверджено більш як 250 прикарпатським пенсіонерам

  • 14 жовтня 2014 11:11
  • 10470
  • Версія для друку
  •  
З початку року пільговий стаж підтверджено більш як 250 прикарпатським пенсіонерам

З початку року на розгляд комісії з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, до головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області надійшло понад 280 пакетів документів. Після обговорення пільговий стаж 252 особам було підтверджено повністю, 31 – частково, і тільки одному було колегіально прийнято рішення про відмову.

Ліквідація та закриття колективних господарств і промислових підприємств в регіоні у 91-ші роки, а з ними й зникнення документів, значно ускладнили реалізацію конституційних прав громадян на пільгове пенсійне забезпечення й гідну старість колишніх колгоспників та робітників заводів. Можливість встановити справедливість виникла 2007 року: тоді згідно з постановою правління Пенсійного фонду України від 10.11.2006 № 18-1 «Про затвердження порядку підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років» у головному управлінні Фонду в області було створено відповідну Комісію.

Загалом за період 2007 – 2014 років до комісії за підтвердженням пільгового стажу на Івано-Франківщині звернулися 2176 заявників. Переважній більшості з них пільговий стаж було підтверджено.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)