Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Понад 8,6 тис. переселенців звернулися до органів Пенсійного фонду на Київщині

  • 13 жовтня 2014 14:28
  • 5231
  • Версія для друку
  •  
Понад 8,6 тис. переселенців звернулися до органів Пенсійного фонду на Київщині

На 10 жовтня ц.р. за продовженням виплати пенсії після переїзду до територіальних управлінь Пенсійного фонду України Київської області звернулися 8643 особи, які виїхали з Донецької та Луганської областей, з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Найбільшу кількість звернень від переселенців зафіксовано в Києво-Святошинському районі, м. Ірпінь, м. Бровари та Броварському районі, м. Бориспіль та Бориспільському районі, м. Обухів та Обухівському районі, м. Біла Церква.

Фахівці Фонду повсякчас наголошують, що для переведення виплати пенсії за новим місцем проживання особи, які виїхали з Донецької та Луганської областей, з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, подають заяву та паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України), ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення (за наявності) до органу Пенсійного фонду України. Документи для підтвердження фактичного місця проживання в органах Фонду не вимагають, взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною у заяві.

Виплата пенсії проводиться за спрощеним порядком на підставі електронної пенсійної справи. За період до місяця взяття на облік проводиться після надходження атестату про фактичну виплату пенсії з управління Пенсійного фонду України за попереднім місцем її отримання.

Перша виплата пенсій за новим місцем проживання (перебування) здійснюється за додатковими відомостями.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)