Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Про звітність та функціонування реєстру застрахованих осіб у Києві говорили з бухгалтерами

  • 10 жовтня 2014 15:20
  • 5320
  • Версія для друку
  •  
Про звітність та функціонування реєстру застрахованих осіб у Києві говорили з бухгалтерами

На День відкритих дверей до управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську 9 жовтня ц.р. завітали студенти-юристи четвертого курсу Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

На зустрічах із начальником відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб Лесею Лялькою, заступником начальника юридичного відділу Тетяною Коваль майбутні спеціалісти ознайомилися з особливостями роботи юридичної служби цих підрозділів, а також отримали відповіді на всі запитання, зокрема, щодо можливості набуття страхового стажу через добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Тісна співпраця управління Пенсійного фонду України в м.Івано-Франківську, системна профорієнтаційна робота, здійснюється не тільки з Івано-Франківським коледжем Львівського національного аграрного університету, а й із юридичним інститутом Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Івано-Франківським університетом права ім. Короля Данила Галицького.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)