Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

З початку року 260 платників Львівщини повністю погасили заборгованість по страхових внесках

  • 06 жовтня 2014 12:55
  • 2938
  • Версія для друку
  •  
З початку року 260 платників Львівщини повністю погасили заборгованість по страхових внесках

Під головуванням прокурора Львівської області Миколи Гошовського 2 жовтня 2014 року проведено розширену колегію прокуратури області, на якій розглянуто питання стану забезпечення конституційних прав і свобод громадян у сфері оплати праці та повноти і своєчасності сплати страхових внесків та єдиного внеску.

У засіданні колегії взяла участь в.о. начальника головного управління Фонду Галина Недзельська, яка у своєму виступі повідомила учасників колегії про те, що за 9 місяців 2014 року заборгованість по страхових внесках на Львівщині скоротилася на 7,8 млн.грн. Повністю погасили заборгованість по страхових внесках 260 платників. Всі суми заборгованості по страхових внесках економічно активних платників перебувають на виконанні в органах ДВС.
Серед причин низьких темпів зменшення боргів по страхових внесках, які перевищують в області 40 млн. грн. фахівці називають передусім неплатоспроможність платників.

За результатами розгляду на колегії прийнято протокольне рішення, яким визначено комплекс спільних заходів, спрямованих на забезпечення і зміцнення законності у сфері оплати праці та сплати страхових внесків.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)