Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

У Росії зібралися підтримати нафтогігантів грошима пенсіонерів

  • 15 вересня 2014 12:28
  • 3529
  • Версія для друку
  •  
У Росії зібралися підтримати нафтогігантів грошима пенсіонерів

Російська влада сподіваються знайти кілька сотень мільярдів рублів для "антикризового резерву".

Пенсійні накопичення 2015 року в Російській Федерації будуть перераховані в антикризовий резерв бюджету. - Таку заяву зробив міністр фінансів РФ Антон Силуанов.

За рахунок цього кроку російська власта збирається заощадити 309 мільярдів рублів. При цьому, за словами глави російського Мінфіну, частину цих коштів спрямують на підтримку найбільших компаній РФ, в тому числі з фінансового та нафтогазового сектору.

Передбачається, що крім цих грошей в резерв направлять залишок такого ж резерву поточного року і економію за видатковими статтями, що складе ще не менше 100 млрд руб.

Зазначимо, що 12 вересня набрали чинності нові санкції ЄС проти РФ, які, крім іншого, торкнуться і трьох великих нафтогазових компаній країни - "Роснафти", "Транснафти" і "Газпром нафти".

Це вже не перші обмеження, введені країнами Заходу проти нафтогазового сектору РФ. У серпні російські ЗМІ повідомляли про те, що санкції змусили "Роснафту" звернутися за допомогою до держави, попросивши виділити їй близько 44 млрд рублів.

За матеріалами: Газета "Дзеркало тижня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Рубрики