Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

У Харкові посилюють роботу із зменшення обсягів заборгованості з платежів зі сплати єдиного внеску та платежів до фонду

  • 01 жовтня 2014 13:36
  • 3058
  • Версія для друку
  •  
У Харкові посилюють роботу із зменшення обсягів заборгованості з платежів зі сплати єдиного внеску та платежів до фонду

29 вересня в головному управлінні відбулося засідання робочої групи щодо посилення роботи із своєчасного та в повному обсязі виконання планових показників 2014 року, зменшення обсягів заборгованості з платежів зі сплати єдиного внеску та платежів до Фонду.

У засіданні взяли участь: від головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - Тарасенко Н.В.– заступник начальника головного управління, Долгих І.Л. - начальник відділу звітності, контролю за погашенням заборгованності та обліку застрахованих осіб, Гордус І.В. – начальник юридичного управління, а також Корнейчук С.П. - заступник начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області, Даценко В. Ю. - начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску управління доходів і зборів фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Харківській області та Маскієва Т.М. – начальник віділу погашення заборгованості СДПІ у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів та начальники відділів надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Пенсійного фонду України в Московськму, Ленінському районах м. Харкова та Харківському районі Харківської обалсті.

Були обговорені підсумки проведення на районному рівні взаємозвірки заборгованості зі сплати єдиного внеску з урахуванням коштів, що надійшли на рахунки органів ПФУ та Міндоходів, і визначені шляхи вирішення проблемних питань примусового стягнення заборгованості зі сплати страхових та єдиного внесків із платежів до Фонду, за окремим переліком платників, які виникають у органів ПФУ та Міндоходів під час виконавчого провадження.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)