Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Засідання круглого столу в управлінні Пенсійного фонду України в Київському районі

  • 29 вересня 2014 13:29
  • 13327
  • Версія для друку
  •  
Засідання круглого столу в управлінні Пенсійного фонду України в Київському районі

25 вересня в управлінні Пенсійного фонду України у Київському районі м. Одеса разом з управлінням соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради було проведено засідання „круглого столу". Темою заходу стало обговорення питання пенсійного та соціального забезпечення осіб, які переселилися з Донецької та Луганської областей.

У засіданні прийняли участь Рожко О. С. - заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Київському районі м. Одеси, Чувакова О. Б. – начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, Вєчканова Н. В.- начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян УПФУ у Київському районі м. Одеси, представники кадрових служб ЗАТ „Одесакондитер", Одеський морський торгівельний порт, „ОД ТДВ „Інтерхім", ЗАТ „Торгівельний дім „Люксембурзький".

У своєму виступі Рожко О.С. ознайомила присутніх з механізмом взяття на облік осіб, які вимушено переїхали з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО, порядком формування їх пенсійних справ та порядком отримання пенсійних виплат. Зазначила, що для цієї категорії громадян в управлінні запроваджено особливий механізм прийому про який більш детально розповіла Вєчканова Н.В. - начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян УПФУ у Київському районі м. Одеси.

Наталія Валеріївна акцентувала увагу на тому, що прийом громадян здійснюється поза чергою окремими спеціалістами відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян у кабінеті № 2. Саме тут громадяни заповнюють заяву щодо запиту пенсійної справи, надають спеціалісту оригінали та копії паспорту громадянина України та код, а також заповнюють за бажанням анкету, яка потім надається до управління соціального захисту населення. Спеціалісти відділу на прийомі намагаються якнайшвидше та оперативніше відпрацьовувати запити, оскільки деякі громадяни залишилися без засобів до існування та без матеріальної допомоги. Таким чином, спеціалісти в деяких випадках стають психологами та групою підтримки.

Чувакова Олена Болеславівна розповіла про соціальні права громадян, які тимчасово переселилися до Одеської області, ознайомила з порядком реєстрації переселенців. Реєстрація, наголошує Олена Болеславівна, необхідна для подальшого отримання всіх видів державної соціальної підтримки. Процедура реєстрації та отримання витягу із журналу реєстрації здійснюється за адресою: вул. Мечникова, 102.

По закінченню заходу учасники надали інтерв'ю телеканалу „Одеса" та відповіли на поставленні питання присутніх.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)