Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Віталій Мущинін: Нам вдалося не допустити зниження рівня соціальних гарантій

  • 28 серпня 2014 15:11
  • 5451
  • Версія для друку
  •  
Віталій Мущинін: Нам вдалося не допустити зниження рівня соціальних гарантій

Незважаючи на важку економічну ситуацію, Урядом забезпечується своєчасна виплата пенсій для 12,7 млн. пенсіонерів, соціальних допомог для 3,7 млн. сімей з дітьми та малозабезпечених родин, заробітної плати для 3,5 млн. працівників бюджетної сфери. Про це заявив перший заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін в ході експертної зустрічі на тему «Реалізація державної соціальної політики в умовах сьогодення».

«Ми розуміємо, що розмір пенсій та соціальних допомог необхідно переглядати, враховуючи зростання цін в країні. Однак ми маємо виходити з реальних фінансових можливостей державного бюджету. Принаймні нам вдалося не допустити зниження рівня соціальних гарантій», - наголосив Віталій Мущинін.

Натомість, як зазначив перший заступник Міністра, Уряд в своїй соціальній політиці робить акцент на наданні адресної допомоги тим, хто найбільше її потребує. Зокрема йдеться про програму надання компенсацій при оплаті комунальних послуг в умовах підвищення тарифів на природний газ та тепло сім'ям з низькими доходами. Загалом на державну підтримку у вигляді субсидії або компенсації після зростання цін на комунальні послуги мають розраховувати понад 4,5 млн. родин, нагадав Віталій Мущинін. В подальшому планується поширити надання компенсації додаткових витрат на інші види житлово-комунальних послуг, повідомив він.

Віталій Мущинін закликав працівників органів соцзахисту населення з регіонів України, які брали участь у зустрічі шляхом відеозв'язку, бути готовими до збільшення кількості громадян, які звернуться по субсидію або компенсацію із настанням холодів, та розглядати такі звернення якомога оперативніше.

За матеріалами: Міністерство соціальної політики України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)