Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Студентам рівненського коледжу роз'яснили важливість легального працевлаштування

  • 23 вересня 2014 15:36
  • 13407
  • Версія для друку
  •  
Студентам рівненського коледжу роз'яснили важливість легального працевлаштування

Фахівці управління Пенсійного фонду України в м. Рівне Рівненської області провели зустріч зі студентською молоддю Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Заступник начальника управління Фонду Людмила Назарова і начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Євгенія Гришкова ознайомили присутніх з основними напрямками реформування пенсійної системи, принципами призначення пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів від фізичних осіб Зоя Папірник акцентувала увагу слухачів на необхідності легалізації заробітної плати при працевлаштуванні, роз'яснила, чому важливо дбати про страховий стаж від самого початку трудової діяльності, а також про можливість добровільної участі студентів у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

У ході зустрічі юнаки та дівчата активно розпитували про порядок призначення пенсій, особливості набуття страхового стажу, висловлювали свої думки.

Для розширення знань з пенсійної тематики студентам було рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)