Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійний фонд: дбаємо про збільшення надходжень до пенсійного бюджету

  • 22 вересня 2014 13:42
  • 3980
  • Версія для друку
  •  
Пенсійний фонд: дбаємо про збільшення надходжень до пенсійного бюджету

За вісім місяців ц.р. від заходів примусового стягнення органами Державної виконавчої служби в рахунок погашення боргів по страхових внесках до пенсійного бюджету надійшло коштів на суму 416 тис.грн, що майже вдвічі більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це йшлося на черговому засіданні міжвідомчої робочої групи з питань виконання показників по надходженню єдиного внеску та зменшення заборгованості зі сплати єдиного внеску та по платежах до Пенсійного фонду України за участю представників головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, головного управління Пенсійного фонду України в області та управління державної виконавчої служби.

Під час наради обговорювалася низка важливих питань, серед яких – виконання планових показників по надходженню єдиного внеску та власних надходжень до бюджету Пенсійного фонду.

Окрема тема, яку було піддано всебічному аналізу – це моніторинг чисельності працюючих та середнього рівня заробітної плати в приватному секторі економіки області. За аналітичними матеріалами головного управління Фонду в області проаналізовано суб'єкти господарювання, що працюють за певним напрямком господарської діяльності: автоперевізники, торговельні заклади, ресторани, кафе, охоронні структури, аптеки, ломбарди, агентства нерухомості, майстерні з ремонту автотранспорту, тощо. Така співпраця дозволить виявити підприємства, які намагаються мінімізувати свої витрати, та залучити до сплати єдиного внеску більше найманих працівників. Адже зростання обсягу доходів як до місцевих бюджетів, так і до пенсійного можна досягти саме за рахунок легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)