Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Ветеранські організації силових структур опікуються пенсіонерами та допомагають нинішнім працівникам міліції

  • 19 вересня 2014 15:04
  • 4211
  • Версія для друку
  •  
Ветеранські організації силових структур опікуються пенсіонерами та допомагають нинішнім працівникам міліції

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області Сергій Алєксєєнко днями взяв участь у засіданні Ради ветеранів Міністерства внутрішніх справ.

Поспілкуватися з керівним складом обласної міліції та представником головного управління Фонду з'їхалися голови ветеранських організацій силових структур з усіх районів області.

Протягом зустрічі розглянуто широкий спектр питань пенсійного, медичного забезпечення, санаторно–курортного лікування та інших аспектів соціального захисту цієї категорії осіб. Обговорено можливість проходження служби пенсіонерів силових структур у складі батальйону спеціального призначення «Кіровоград».

Голови ветеранських організацій, які беруть активну участь у соціально – економічному та культурному житті районів, розповіли про підтримку ветеранів із числа колишніх працівників силових структур, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Представник Фонду ознайомив учасників засідання із змінами в пенсійному законодавстві, відповів на запитання пенсіонерів органів внутрішніх справ та надав їм контактні телефони фахівців головного управління Фонду в області, за якими можна отримати додаткові консультації.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)