Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

На Шполянщині переселенцям зі східних областей пенсії виплачують без затримок

  • 18 вересня 2014 16:51
  • 18327
  • Версія для друку
  •  
На Шполянщині переселенцям зі східних областей пенсії виплачують без затримок

У селі Кримки, що на Шполянщині Черкаської області, знайшли прихисток більш як півсотні людей, які раніше проживали в Луганській області.

Є серед біженців і пенсіонери, тому зустріч з представниками місцевої пенсійної служби для них була актуальною. Начальник управління Пенсійного фонду в районі Борис Курінний, його заступник Галина Маньківська та начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Малахова розповіли про порядок виплати пенсій та відповіли на запитання, що хвилювали переселенців.

Людям, знесиленим війною, не потрібно добиратися в Шполу для оформлення пенсії, адже представники пенсійної служби на місці їх тимчасового проживання прийняли необхідні заяви та наявні документи.

На сьогодні в Шполянському районі Черкащини проживає 96 отримувачів пенсій зі східних областей. Пенсії переселенцям виплачуються без затримок, за додатковими відомостями. Хоч окремі пенсіонери втратили під час евакуації свої документи, пенсія призначається їм за електронними справами, які надходять оперативно.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)