Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Координують роботу з погашення заборгованості та формування реєстру застрахованих осіб

  • 16 вересня 2014 14:15
  • 1747
  • Версія для друку
  •  
Координують роботу з погашення заборгованості та формування реєстру застрахованих осіб

Низку питань щодо погашення заборгованості сплати єдиного внеску, легалізації зайнятості та підвищення рівня оплати праці розглянуто 15 вересня ц.р. на засіданні міжвідомчої робочої групи головних управлінь Пенсійного фонду України в області, Міністерства доходів і зборів України в області та юстиції в області.

Йшлося також про виконання індикативного показника єдиного внеску по Турійському району, організацію роботи з обміну інформацією з метою своєчасного та цілісного наповнення Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування по місту Луцьку. Заслухано інформації керівників управлінь Пенсійного фонду у Турійському районі, місті Нововолинську та місті Луцьку, а також начальника відділу ДВС Нововолинського міського управління юстиції.

За результатами засідання підвідомчим органам Фонду доручено активізувати роботу щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску та платежів до Пенсійного фонду. Пенсійники та податківці домовилися про координацію роботи з легалізації зайнятості в регіоні та забезпечення своєчасного та повного формування реєстру застрахованих осіб.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)