Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

У пенсійному фонді проаналізували роботу із забезпечення надходження коштів та погашення заборгованості платників

  • 11 вересня 2014 13:21
  • 10557
  • Версія для друку
  •  
У пенсійному фонді проаналізували роботу із забезпечення надходження коштів та погашення заборгованості платників

Результати роботи органів Пенсійного фонду України у серпні обговорено 11 вересня ц.р. на селекторній нараді за участю начальників головних управлінь Фонду в областях та м. Києві.

Загалом за січень – серпень нинішнього року до Пенсійного фонду надійшло 163,3 млрд. грн. З них дві третини, або 108,3 млрд. грн., становлять власні надходження.

План серпня 2014 року з надходження власних коштів виконано всіма головними управліннями Фонду, крім Луганської та Донецької областей. Це дало змогу своєчасно і в повному обсязі профінансувати виплату пенсій в усіх регіонах, за винятком окремих територій на сході країни, не підконтрольних українській владі.

На нараді наголошувалося, що головне завдання на сьогодні – це забезпечення фінансування пенсійних виплат до кінця року у повному обсязі з урахуванням сум, заборгованих у зв'язку із ситуацією у Донецькій та Луганській областях.

На 11 вересня на пенсійні виплати поточного місяця вже спрямовано 7,9 млрд. грн. На Донеччині виплата пенсій фінансується у 21 районі та місті, на Луганщині – у 13.

Керівникам головних управлінь Фонду поставлено завдання забезпечити належну взаємодію з органами Державної фіскальної служби, ДВС, державної та місцевої влади щодо безумовного виконання завдань із надходження власних коштів та прогнозування доходів у розрізі кожного платника.

Регіональні управління Фонду в цілому забезпечили виконання заходів щодо економного та раціонального використання коштів. Порівняно з відповідним періодом минулого року скоротилися видатки на оренду приміщень, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, послуг поштового зв'язку. А видатки на утримання автотранспорту, враховуючи цьогорічне скорочення кількості автомобілів, зменшилися проти січня – вересня минулого року на 48%.

Важливим напрямком роботи для фахівців Пенсійного фонду є забезпечення виплати пенсій громадянам, що переселилися з Донецької та Луганської областей. На 11 вересня ц.р. до територіальних управлінь Фонду звернулися 81 719 таких осіб.

Як уже повідомлялося, щоб отримувати пенсію, переселенець із Донеччини чи Луганщини має подати до управління Пенсійного фонду України за новим місцем проживання заяву про переведення пенсійної справи. Виплата пенсії здійснюється після надходження електронної пенсійної справи та обов'язкової ідентифікації особи заявника.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики