Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

"Мобільний соціальний офіс" вирушає у віддалені села Рівненщини

  • 15 вересня 2014 13:11
  • 33266
  • Версія для друку
  •  
"Мобільний соціальний офіс" вирушає у віддалені села Рівненщини

Днями виїзний прийом за принципом «мобільного соціального офісу» проведено у Блажівській сільській раді Рокитнівського району Рівненської області, до якого 24 км від районного та 175 - від обласного центрів. Потреба у такому прийомі викликана ще й тим, що із 3009 жителів Блажівської сільської ради – 677 пенсіонерів, 177 багатодітних матерів-героїнь, 919 дітей дошкільного і шкільного віку, решта – самозайняте населення.

Ефективність роботи «мобільних соціальних офісів» у населених пунктах досягається завдяки тому, що послуги громадянам надають, як працівники Пенсійного фонду України, так і представники райдержадміністрації. З початку цього року в районі відбулося 24 виїзних прийоми громадян за принципом «мобільного соціального офісу», і їх послугами скористалися 254 особи.

На зустрічі у Блажовому, в якій взяли участь 13 мешканців, представники Фонду та інших районних установ надали роз'яснення не лише пенсіонерам та багатодітним матерям, а й працівникам бюджетних установ, самозайнятому населенню та тим, хто виїжджає на заробітки за кордон.

Відвідувачів цікавили питання призначення, перерахунку та виплати пенсії, ходу пенсійної реформи в Україні, цьогорічних змін до пенсійного законодавства, перш за все щодо багатодітних матерів, а також порядку виходу на пенсію та переліку документів, необхідних для її оформлення.

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Рокитнівському районі Ванда Денисевич, яка проводила прийом, кожному відвідувачу приділила належну увагу та надала вичерпні відповіді.

А для розширення знань з пенсійної тематики порекомендувала селянам, особливо молоді, використовувати ресурси веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та інформаційної сторінки головного управління Фонду в Рівненській області.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)