Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Антикорупційна робота на Київщині триває

  • 31 липня 2014 11:13
  • 7458
  • Версія для друку
  •  
Антикорупційна робота на Київщині триває

В процесі виконання заходів по виявленню фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими особами Пенсійного фонду України, а також пов'язаними з ними особами, які є суб'єктами антикорупційного законодавства, головне управління Пенсійного фонду України у Київській області і зокрема сектор з питань запобігання та виявлення корупції, який входить до його складу, працюють у тісному контакті з Комісією по вирішенню спірних питань щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт з евакуації людей і майна із зони відчуження, а також евакуйованих із зони відчуження Київської обласної державної адміністрації.

Основним напрямком співпраці є вирішення питань обґрунтованості видачі громадянам посвідчень ліквідаторів та потерпілих різних категорій в тих випадках, коли, на думку районних управлінь ПФУ Київської області, надання таких посвідчень викликає певні сумніви.

До недавнього часу в таких випадках на адресу Київської облдержадміністрації надсилалися мотивовані листи, в яких викладалися аргументи фахівців ПФУ на користь того, що надання посвідчення не має під собою підстав та висловлювалося прохання розглянути питання про визнання такого посвідчення недійсним.

Розпорядженням Київської обласної державної адміністрації № 162 від 04.16.2014 до складу Комісії по вирішенню спірних питань щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт з евакуації людей і майна із зони відчуження, а також евакуйованих із зони відчуження в 1986 році включено співробітника сектору з питань запобігання та виявлення корупції головного управління ПФУ у Київській області.

Участь співробітника органів Пенсійного фонду України в роботі зазначеної комісії вже на першому засіданні показала правильність та ефективність такого рішення. З 23 справ, що було розглянуто за ініціативи територіальних органів ПФУ, у 13 випадках видачу посвідчень було визнано безпідставною.

Вважаємо за необхідне наголосити на тому, що органи Пенсійного фонду, перш за все, стоять на сторожі інтересів та реалізації конституційних прав тих категорій наших громадян, які своєю працею дійсно заслужили пільги, на які вони мають право у відповідності до діючого законодавства. Згаданий напрямок діяльності нашого управління спрямован на те, щоб позбавити соціальних пільг людей, які отримують їх на підставі сфальшованих, або придбаних за гроші документів.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)