Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

На Чернігівщині призначено пенсії за особливі заслуги перед Україною багатодітним матерям та багатодітним батькам

  • 04 серпня 2014 11:03
  • 21711
  • Версія для друку
  •  
На Чернігівщині призначено пенсії за особливі заслуги перед Україною багатодітним матерям та багатодітним батькам

1 серпня ц.р. начальник головного управління Чернігівщини Петро Кулініч та начальник відділу контролю за призначенням пенсій Наталія Манойло взяли участь у черговому засіданні комісії з питань призначення та збільшення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

У результаті розгляду клопотань голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, що надійшли протягом липня, пенсії за особливі заслуги призначено 62 пенсіонерам.

Серед них двоє - члени сімей померлих учасників бойових дій, учасників бойових дій в Афганістані, нагороджених за бойові дії орденом, медаллю «За відвагу» в період бойових дій; 21 - члени сімей померлих учасників бойових дій та ветеранів війни (інвалідів війни), нагородженим за бойові дії орденами в мирний час; 7 - особи, яким присвоєно почесне звання «заслужений»; 11 - багатодітні матері, які народили і виховали до шестирічного віку 5 і більше дітей; матері, відзначені почесним званням «Мати-героїня», троє - багатодітні батьки, які виховали до шестирічного віку 5 і більше дітей.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)