Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

"День творчості" на честь річниці незалежності України відбувся в Києві

  • 04 серпня 2014 13:57
  • 3007
  • Версія для друку
  •  
"День творчості" на честь річниці незалежності України відбувся в Києві

У серпні 2014 року до Дня Незалежності України в управліннях Пенсійного фонду в м. Києві заплановано цілу низку заходів під гаслом «Присвячуємо тобі, Україно!».

Одним із перших відбувся «День творчості» - конкурс-виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Це спільний захід головного управління Пенсійного фонду Україні в м. Києві та його десяти районних управлінь, спрямований на вшанування національних традицій.

Відкриваючи виставку, перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Галина Колошмай зазначила, що всі роботи пронизані українським духом та історією країни. Це враження заповнювалося тим, що учасники й гості виставки були вбрані в українські вишиванки, звучали українські народні пісні.

На конкурс-виставку було заявлено понад 300 робіт: вишиті рушники і скатертини, картини, ікони, серветки, писанки, ляльки-мотанки, пляшки в техніці «декупаж», українські сорочки, в'язані вироби, намиста із бісеру, глиняні та дерев'яні фігури... Всю цю красу створено руками працівників управлінь Фонду, їхніх родин, та пенсіонерів, а також тих, хто вже вийшов на заслужений відпочинок, але не розриває контактів із колективом.

Протягом тижня журі визначить переможців конкурсу. Автори найкращих робіт у різних номінаціях отримають відзнаки та проведуть майстер-класи для всіх бажаючих.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)