Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Заборгованість за виконавчими документами, де стороною провадження є Пенсійний фонд, скоротилася на Кіровоградщині на 15,3 млн. грн

  • 11 серпня 2014 14:36
  • 24458
  • Версія для друку
  •  
Заборгованість за виконавчими документами, де стороною провадження є Пенсійний фонд, скоротилася на Кіровоградщині на 15,3 млн. грн

Минулої п'ятниці в Кіровограді відбулося чергове засідання робочої групи з питань з надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду України, недопущення та зменшення обсягів заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску та платежів до бюджету Фонду за участі представників головного управління Пенсійного фонду, Міндоходів, головного управління юстиції в області.

В.о. начальника головного управління Юрій Шарпінський розповів про завдання, поставлені перед органами Фонду в області щодо наповнення бюджету за сім місяців 2014 року, зменшення заборгованості та забезпечення достовірності даних у реєстрах Пенсійного фонду. Протягом січня – липня показники доходної частини пенсійного бюджету виконані в області на 103,1%. Заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску за виконавчими документами, де органи Фонду є стороною виконавчого провадження, зменшилась на 15,3 млн. грн., або на 46 %.

У результаті заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості, зокрема, проведення операції «Врожай», чисельність працівників, які отримують заробітну плату менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, зменшилася з початку року на 1026 осіб; до бюджету Фонду надійшло 1175 тис. грн. внесків.

Окремо обговоривши співпрацю на районному рівні, учасники засідання озвучили пропозиції щодо вдосконалення обміну інформацією про легалізованих найманих працівників, збільшення фонду оплати праці.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)