Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Особлива увага - до питань пенсійного забезпечення чорнобильців

  • 14 серпня 2014 13:15
  • 24052
  • Версія для друку
  •  
Особлива увага - до питань пенсійного забезпечення чорнобильців

З початку нинішнього року спеціалістами Сарненського управління Пенсійного фонду України, що на Рівненщині, надано послуги пенсіонерам-чорнобильцям за принципом «мобільного соціального офісу» в 13 сільських радах, проведено 30 зустрічей у трудових колективах.

Чорнобильці – це особлива категорія для фахівців управління. Із 25,4 тис. взятих на облік пенсіонерів 22,0 тис., або 86,6 %, мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них 1,8 тис. осіб – інваліди І категорії.

Це досить специфічна та вимоглива категорія людей, в якої часто виникають питання щодо виконання норм чинного Закону України «Про визначення права на призначення пенсій за віком учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС». Тому питання пенсійного забезпечення цієї категорії пенсіонерів перебувають на особливому контролі, в управлінні постійно йде пошук нових форм та методів як інформаційно-роз'яснювальної, так і індивідуальної роботи.

Насамперед, проводяться зустрічі за місцем проживання, виступи в засобах масової інформації, надається правова допомога у оформленні документів при призначенні і перерахунку пенсій, направленні запитів для підтвердження стажу роботи, заробітної плати до органів, які знаходяться за межами району, області.

Щоденно в районному управлінні Фонду працює «гаряча лінія», щомісяця відбувається спілкування на «прямій телефонній лінії».

Така робота забезпечує непогані результати. Принаймні, впродовж минулого року і семи місяців нинішнього від даної категорії пенсіонерів до райуправління Фонду не надходило жодної скарги.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)