Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Дніпропетровщина самостійно забезпечує себе ресурсами для фінансування трудових пенсій

  • 18 серпня 2014 12:02
  • 28528
  • Версія для друку
  •  
Дніпропетровщина самостійно забезпечує себе ресурсами для фінансування трудових пенсій

Дніпропетровська область утримує позитивні результати, що були досягнуті раніше. Затверджений план з надходження власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд, виконано на 111,3%. Пенсіонери протягом семи місяців своєчасно та в повному обсязі отримували пенсії. На сьогоднішній день виплату трудових пенсій мешканцям Дніпропетровщини область забезпечує самостійно.

Про це йшлося під час селекторної наради, що відбулася у головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області під головуванням його начальника Юрія Козака за підсумками роботи органів Фонду області за сім місяців 2014 року.

На особливому контролі перебуває робота органів Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області щодо пенсійного забезпечення громадян, які тимчасово переселилися з території Донецької та Луганської областей. Підвідомчими управліннями забезпечено невідкладний прийом таких громадян та індивідуальний підхід при вирішенні питання виплати пенсії.

Станом на 15 серпня ц.р. до органів Пенсійного фонду України Дніпропетровської області звернулося 2125 переселенців із Донецької та 1149 – із Луганської областей. Виплата пенсії за взятими на облік пенсійними справами здійснюється невідкладно за додатковими відомостями.

На селекторній нараді також розглядалося питання щодо економного та раціонального використання енергоресурсів. З початку року вжито заходи щодо економії обсягів споживання комунальних послуг та енергоносіїв. Поставлено завдання скоротити споживання природного газу в управліннях Фонду, які опалюються автономними газовими котлами.

За результатами обговорення визначено пріоритетні завдання на наступні місяці. Це – збереження позитивної динаміки надходжень до бюджету Пенсійного фонду, раціональне використання бюджетних коштів, підвищення виконавської дисципліни.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)