Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Легальна заробітна плата - це право застрахованих осіб на соціальні виплати

  • 21 серпня 2014 15:43
  • 5650
  • Версія для друку
  •  
Легальна заробітна плата - це право застрахованих осіб на соціальні виплати

Щоб забезпечити право застрахованих осіб на соціальні виплати, працівники управління Пенсійного фонду України в Новомиргородському районі Кіровоградської області проводять адресну інформаційну роботу із найманими працівниками безпосередньо на їх робочих місцях. Враховуючи сезонність робіт, особлива увага приділяється працівникам сільського господарства.

На ланах, токах, у майстернях, де відбувається ремонт техніки, фахівці Фонду надають консультації, розповсюджують друковані інформативні матеріали.

Вони роз'яснюють, що виплата заробітної плати у «конвертах» тягне за собою багато негараздів не лише на на рівні країни. Ухиляючись від оформлення трудових відносин з конкретним працівником, роботодавець позбавляє його права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення, гарантій за колективним договором.

Адресна роз'яснювальна робота у трудових колективах є доволі ефективною. Загалом по Кіровоградщині завдяки таким заходам до бюджету Фонду додатково надійшло майже 1,2 млн. грн.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)