Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

З початку своєї роботи комісія підтвердила пільговий стаж понад 1,5 тис. мешканців Рівненської області

  • 29 серпня 2014 12:30
  • 35035
  • Версія для друку
  •  
З початку своєї роботи комісія підтвердила пільговий стаж понад 1,5 тис. мешканців Рівненської області

Під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Тетяни Панащук відбулося чергове засідання комісії з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсій на пільгових умовах або за вислугу років. Розглянуто заяви 16 громадян, з них 15 зараховано пільговий стаж.

Загалом із 2007 року, початку роботи цієї комісії, понад 1,5 тис. колишніх працівників нині не діючих підприємств та організацій з особливо шкідливими та важкими умовами праці підтвердили пільговий стаж роботи на виробництві. Майже третина з них – це колишні працівники сільського господарства.

Основними причинами таких звернень громадян є те, що сьогодні багато підприємств, колгоспів і радгоспів ліквідовано без визначення правонаступника, і немає кому видати пільгову довідку колишньому працівникові. Тим більше зовсім відсутні відомості, що дають право на пільгову пенсію дояркам (свинаркам), трактористам.

Тому члени обласної комісії, працівники управлінь Фонду в районах і містах надають значну допомогу заявникам під час розшуку потрібних документів, тісно співпрацюють з архівами. Опрацьовуються інші документи, які можуть допомогти у підтвердженні пільгового стажу (копії відомостей про нарахування та виплату зарплати, кадрові документи, журнали обліку, витяги з наказів, технологічний процес виробництва, посадові обов'язки тощо).

Відтак представники комісії при головному управлінні Фонду часто чують від заявників слова вдячності за допомогу у вирішенні питання про призначення пільгової пенсії.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)