Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

На Вінниччині пенсійне забезпечення тимчасово переселених громадян зі Сходу та Криму - на особливому контролі

  • 03 вересня 2014 09:21
  • 13973
  • Версія для друку
  •  
На Вінниччині пенсійне забезпечення тимчасово переселених громадян зі Сходу та Криму - на особливому контролі

Майже 1400 вимушених переселенців зі Сходу України звернулися до головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Про це повідомив начальник головного управління Фонду області Микола Черненко на прес-конференції, яка відбулася 2 вересня в прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

За словами очільника головного управління Фонду, станом на 2 вересня за переведенням виплати пенсій за місцем тимчасового перебування звернулися 1373 особи, з них 830 – з Донецької області та 543 – з Луганської.

Здійснюються всі можливі заходи з інформування громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій. Для цього діють консультативні та інформаційні «гарячі лінії» щодо пенсійного забезпечення, використовуються можливості засобів масової інформації.

В обов'язковому порядку здійснюється облік усіх звернень вимушених переселенців, надається практична допомога для відновлення виплати пенсій за місцем тимчасового перебування таких осіб.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)