Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Завдяки погашенню боргів перед Фондом 39 працівникам комунального підприємства в Чорнобаївському районі зараховано страховий стаж

  • 04 вересня 2014 16:43
  • 34918
  • Версія для друку
  •  
Завдяки погашенню боргів перед Фондом 39 працівникам комунального підприємства в Чорнобаївському районі зараховано страховий стаж

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області здійснює контроль виконання доручення голови Черкаської облдержадміністрації щодо винесення на розгляд сесій місцевих рад питання виділення коштів на поповнення статутних фондів комунальних підприємств, що мають борги до Пенсійного фонду, для проведення розрахунків з органами Пенсійного фонду України.

Наприкінці серпня ц.р. на сесії Чорнобаївської районної ради винесено рішення виділити Чорнобаївському комунальному підприємству "Виробниче управління житлово-комунального господарства" 1 600 тис. грн. на погашення боргів (в т.ч. на погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску – 856,1 тис.грн.). Кошти виділено і сплачено на рахунок підприємства. Це дасть змогу зарахувати страховий стаж 39 працівникам за період з 1 жовтня 2012 року по липень 2014 року.

Начальник головного управління Фонду в Черкаській області Світлана Зінник зауважує: "Маємо надію, що цю позицію підтримають керівники інших органів місцевого самоврядування, де є підприємства — боржники." Йдеться, зокрема, про КП «Черкасиелектротранс» та КП «Аеропорт Черкаси» (м. Черкаси), КП «Уманьводоканал» (м. Умань), КП «Чигиринське» (м.Чигирин).

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики