Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійний фонд: до співпраці запрошуємо буковинську молодь

  • 05 вересня 2014 14:13
  • 4688
  • Версія для друку
  •  
Пенсійний фонд: до співпраці запрошуємо буковинську молодь

Органи Пенсійного фонду на Буковині розпочали роботу серед дітей та молоді з метою залучення їх як волонтерів до суспільно-корисної діяльності.

Йдеться, зокрема, про допомогу особам похилого віку в освоєнні програми Skype, яка надає можливості для безперешкодного, зручного та оперативного зв'язку засобами Інтернету між фахівцями пенсійної служби та мешканцями краю. Така робота проводиться з ініціативи обласного пенсійного відомства в Чернівецькій області та з метою популяризації серед пенсіонерів області послуг зі Skype-консультування.

У рамках цієї роботи управлінням Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі проведено зустріч у форматі «круглого столу» із дітьми співробітників, які на пропозицію пенсійників згодилися стати волонтерами та допомагати пенсіонерам опановувати сучасні засоби зв'язку. Працівники управління розповіли про історію розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні, опіку держави над літніми людьми, дітьми – інвалідами та дітьми – сиротами.

Начальник управління Фонду в районі Тетяна Присакар запропонувала молодим людям долучитися також до роз'яснення серед ровесників важливості чесної праці та вчасної сплати у майбутньому страхових внесків.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області планує провести конкурс серед дітей працівників органів Пенсійного фонду на кращого волонтера у наданні місцевим мешканцям допомоги в отриманні консультацій з питань пенсійного забезпечення в режимі Skype.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)