Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Під постійним контролем - надходження коштів до пенсійного бюджету і заходи щодо економного споживання енергоресурсів

  • 13 серпня 2014 17:54
  • 19308
  • Версія для друку
  •  
Під постійним контролем - надходження коштів до пенсійного бюджету і заходи щодо економного споживання енергоресурсів

12 серпня ц.р. у Пенсійному фонді України відбулася селекторна нарада за участю начальників головних управлінь Фонду в областях та м. Києві.

Розглядалися завдання щодо забезпечення надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України у серпні та погашення заборгованості, зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2014 рік з урахуванням щойно прийнятих змін до Державного бюджету України, а також заходи щодо економного та раціонального споживання енергоресурсів в територіальних підрозділах Фонду.

Було зазначено, що план липня 2014 року з надходження власних коштів виконано на 100,9%. Темпи зростання власних доходів (без урахування АР Крим та м. Севастополь) становили 103,8%.

Поставлено завдання забезпечити належну взаємодію з органами фіскальної служби по виконанню планових показників за серпень.
З огляду на низькі темпи зростання фонду оплати праці в окремих регіонах зобов'язано начальників головних управлінь Пенсійного фонду оперативно інформувати облдержадміністрації про ті підприємства, які значно знизили темпи зростання ФОП та скоротили у нинішньому році чисельність працівників.

Одним із резервів наповнення бюджету Фонду, як зазначалося на селекторній нараді, є легалізація заробітної плати та зайнятості. Надано доручення начальникам головних управлінь Фонду поліпшити спільну роботу в цьому напрямку з фіскальними органами, органами Держпраці та місцевої влади.

3 серпня ц.р. набрав чинності Закон України від 31.07.2014 № 1622-VII «Про внесення змін до Закону України про Державний бюджет України на 2014 рік». Зміни передбачають скорочення дефіциту коштів бюджету Фонду. Однак це не вплине на зменшення фінансування пенсійних виплат та грошової допомоги, оскільки буде компенсовано шляхом збільшення доходної частини бюджету Фонду на 2 млрд. грн. за рахунок перерозподілу Державною казначейською службою коштів з Фонду соціального страхування на випадок безробіття та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Водночас для забезпечення збалансованості бюджету Фонду зменшуються видатки на фінансування адміністративних та інформаційно-організаційних витрат, пов'язаних з виконанням функцій, які покладені на органи Пенсійного фонду.

Окремо було розглянуто питання про продовження виплати пенсій громадянам, що переселилися з Донецької та Луганської областей.
Щоб отримувати кошти за тимчасовим місцем проживання, пенсіонер має звернутися до відповідного управління Пенсійного фонду України й написати заяву про переведення пенсійної справи. Виплата здійснюється після надходження електронної пенсійної справи, обов'язкової ідентифікації особи, яка подавала заяву.

За одержанням пенсій за тимчасовим місцем проживання станом на 12 серпня ц.р. звернулися понад 30 тис. пенсіонерів – переселенців з Донеччини та Луганщини.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)